Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Marek Holak

W związku z tym ulica Kościuszki będzie zamknięta dla ruchu samochodowego i ruchu pieszych w środę 26 października, od 7.30 do 10.30. Nieczynne będą także miejsca parkingowe wzdłuż ulicy Kościuszki.

REKLAMA

We wtorek 25 października od 12.00 do 15.00 miała zostać zamknięta dla ruchu samochodowego i ruchu pieszego ul. Kościuszki na odcinku od ul. Hallera do ul. Narutowicza.

Tak się ostatecznie nie stało. Starostwo Powiatowe w Mogilnie otrzymało informację, że tomograf komputerowy dotrze ze szpitala tymczasowego w Ciechocinku do SPZOZ w Mogilnie w środę, 26 października w godzinach rannych. Jak mówi nam starosta Tomasz Krzesiński powodem opóźnienia są problemy techniczne związane z załadunkiem kontenera i tomografu przy użyciu dźwigów.

W związku z tym ulica Kościuszki będzie zamknięta dla ruchu w środę 26 października, od 7.30 do 10.30.

Dodatkowo miejsca parkingowe na wysokości szpitala, wzdłuż ul. Kościuszki pozostaną nieczynne aż do wyładowania tomografu i kontenera na metalowy postument przy szpitalu od strony ul. Kościuszki.

Marek Holak, 25 X 2022

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.