Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Justyna Kulpińska

W ramach programu do badania uprawnione są panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.

25 listopada od 9.00 do 13.00 przy Domu Kultury i Strażaka w Orchowie Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pieńkowskiej z Poznania w mobilnej pracowni przeprowadzi bezpłatne badania mammograficzne.

REKLAMA

Badania mammograficzne realizowane są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowanego przez OPEN S.A. na terenie całej Wielkopolski w latach 2019-2023. W ramach programu do badania uprawnione są panie w wieku od 50 do 69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich 24 miesięcy lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy. Panie spoza grupy wiekowej mogą wykonać badanie odpłatnie. Badanie nie wymaga skierowania lekarskiego.

Chętne kobiety proszone są o dokonanie wcześniejszej rejestracji pod nr tel. 61-855-75-28 lub 61-851-30-77 w godzinach 8.00-15.30, od poniedziałku do piątku. W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym konieczne jest przygotowanie dowodu osobistego.

Paweł Lachowicz, 23 XI 2022

Zdrowie: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Zdrowie

Więcej: Zdrowie

loading...
Więcej: Zdrowie

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.