Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Artykuł sponsorowany

Produkujesz wyjątkowe towary lub świadczysz ekstra usługi? Masz ofertę, o której niewielu wie? Jeśli chcesz wiedzieć co zrobić, aby zyskać nowych klientów oraz wzmocnić pozycję Twojej firmy na rynku koniecznie to przeczytaj.

Koniecznie dowiedz się co dla Ciebie przygotowaliśmy. To tekst skierowany właśnie do Ciebie: producenta, firmy świadczącej usługi, organizatora, pasjonata. Dlaczego?

Aby Twoi potencjalni klienci trafili do Ciebie muszą o Tobie wiedzieć, a tylko właściwa forma dotarcia do nich zapewni sukces Twojej firmie. Dlatego właśnie Wydawnictwo Wulkan przedstawia specjalną ofertę. Jest to propozycja publikowania na stronach internetowych palukitv.pl lub palukimogilno.pl tekstów sponsorowanych.

W tym celu w każdej kategorii z umieszczanymi na naszych stronach internetowych tekstami redakcyjnymi przygotowane zostały specjalne miejsca (po jednym w każdej kategorii). W pozycjach tych możemy umieszczać teksty o objętości maksymalnie 1800 wszystkich znaków wraz ze zdjęciem nadesłane przez zleceniodawców. Możecie w nich zachęcać do nabywania Waszych towarów, informować o swoich usługach, atrakcjach, planowanych zmianach, wyjątkowych okazjach itp.

Zachęcamy. Ten krok jest potrzebny, aby Wasze firmy się rozwijały.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem reklam: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 52 302-09-28 lub 52 303-15-45 i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.