Masz wyjątkową ofertę różnych produktów dla uczniów, nauczycieli lub placówek oświatowych? A może remontujesz szkoły lub je budujesz? Jeśli tak, koniecznie to przeczytaj.

Koniecznie dowiedz się co dla Ciebie przygotowaliśmy. To tekst skierowany właśnie do Ciebie: producenta, firmy świadczącej usługi, organizatora, pasjonata. Dlaczego?

Aby Twoi potencjalni klienci trafili do Ciebie muszą o Tobie wiedzieć, a tylko właściwa forma dotarcia do nich zapewni sukces Twojej firmie. Dlatego właśnie Wydawnictwo Wulkan przedstawia specjalną ofertę. Jest to propozycja publikowania na stronach internetowych palukitv.pl lub palukimogilno.pl tekstów sponsorowanych.

W tym celu w każdej kategorii z umieszczanymi na naszych stronach internetowych tekstami redakcyjnymi przygotowane zostały specjalne miejsca (po jednym w każdej kategorii). W pozycjach tych możemy umieszczać teksty o objętości maksymalnie 1800 wszystkich znaków wraz ze zdjęciem nadesłane przez zleceniodawców. Możecie w nich zachęcać do nabywania Waszych towarów, informować o swoich usługach, atrakcjach, planowanych zmianach, wyjątkowych okazjach itp.

Zachęcamy. Ten krok jest potrzebny, aby Wasze firmy się rozwijały.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem reklam: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 52 302-09-28 lub 52 303-15-45 i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.