Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Artykuły z gazety

Janusz Szczepański kupił limitowaną wersję harleya davidsona road king wersja shrine z wygrawerowanymi na baku nazwiskami strażaków, którzy zginęli w ataku na World Trade Center (WTC) 11 września 2001 r.

Burmistrz Dariusz Chudziński zwrócił się do Spółdzielni Mieszkaniowej z wnioskiem o uchylenie decyzji starosty Tomasza Barczaka z 2008 r. o wywłaszczeniu drogi na Osiedlu Piastowskim. Droga wróciłaby do SM, a gmina nie musiałaby płacić odszkodowania wywłaszczeniowego. Jednak członkowie Rady Nadzorczej SM zagłosowali przeciwko prośbie burmistrza. Inna decyzja narażałaby spółdzielców na ogromne koszty.

W ramach inwestycji inowrocławska spółka Inodrog wykonuje między innymi dodatkowe pasy do skrętu w lewo, zatoki autobusowe, oświetlenie oraz chodniki.

Na dwóch zebraniach wiejskich przyjęto wnioski zaproponowane przez Mariusza Kowalczyka, aby różne instytucje skontrolowały działalność firmy Gdel Eko prowadzoną przy ul. Gnieźnieńskiej w Trzemesznie.

Maciej w gruncie rzeczy był antysystemowcem. Do tego piekielnie wrażliwym i uczuciowym. I to dawało tę wybuchową mieszankę, która nie pozwalała mu prowadzić spokojnego, ułożonego życia.

Odszedł od nas człowiek nietuzinkowy, łamiący schematy, niedający się łatwo zaszufladkować, niedbający zbytnio o dobra doczesne. Nasza przyjaźń trwała nieprzerwanie 34 lata. To były wspaniałe lata z wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji.

Tak uważa Jakub Koliński, właściciel firmy Gdel Eko prowadzącej w grodzie Kilińskiego działalność polegającą na oczyszczaniu ziemi zanieczyszczonej różnymi substancjami, w szczególności ropopochodnymi.

Od 1 września następują zmiany na stanowiskach kierowniczych w Zespole Placówek Specjalnych w Szerzawach (gm. Mogilno).

Aż trzech kandydatów ubiegać się będzie o mandat poselski z gminy Jeziora Wielkie i jeden z gminy Strzelno.

Nowym wicedyrektorem został Jarosław Głowacki z Gdyni, który przez 30 lat pracował na kierowniczych stanowiskach w Pomorskim Centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy. W SPZOZ będzie odpowiedzialny za inwestycje, zamówienia publiczne, sprawy techniczne, transport oraz informatykę.

Podkategorie

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.