Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Artykuły z gazety

Przeciwko takiej decyzji całej koalicji zagłosowali radni PSL i radny Prawicy Ziemi Mogileńskiej Jerzy Łaganowski. Wstrzymali się od głosu dwaj radni Prawicy ZM, brat dyrektora Zespołu Szkół w Bielicach - radny Jacek Kraśny i radny Waldemar Ciesielczyk.

Część głosowań radnego Wojciecha Barana wydaje się być nielogiczna. To, że wstrzymywał się od głosu, w żaden sposób nie działało na szkodę rządzącej koalicji. Wizerunkowo wyglądało już to jednak kiepsko.

Dyrektor odpowiada krótko: - Nie będzie w tym roku.

Opozycyjne PSL i Prawica Ziemi Mogileńskiej zgadzały się na piątego członka Zarządu Powiatu, nie zgadzały się jednak by był to płatny etat. - Jeśli to będzie etatowy, to będzie to taki skok na kasę, nic więcej - przestrzegał radny Waldemar Ciesielczyk. Wcale nie jest jednak pewne, czy rządząca koalicja szykuje to miejsce dla radnego Tomasza Krzesińskiego.

Unijny projekt obejmuje 1.064 dodatkowych godzin zajęć dla dzieci, warsztaty dla rodziców, a dla nauczycieli podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Mówi, że wszystko posypało się przez Pawła Jankowskiego, który nie chciał na niego głosować, choć podpisał umowę koalicyjną z PSL-em. Paweł Jankowski tłumaczy z kolei, że nie zagłosował za PSL, bo ten za jego plecami podpisał dwie umowy koalicyjne - pierwszą z Prawicą, drugą z KO+SLD. Tomasz Barczak uważa, że publikacja w Pałukach umowy koalicyjnej wymagała konsultacji ze stronami, które umowę podpisały. - Musi pan znaleźć tego, kto to wyniósł. To nie we mnie tak uderza, jak w pana - apelował do starosty Bartosza Nowackiego.

Radny z osiedla Przemysław Majcherkiewicz nie przekonał nikogo z 19 radnych, by z wiaduktu poprowadzić przez środek łąki dodatkową drogę w kierunku ul. Padniewskiej.

Były starosta tłumaczy, że zatrudnienie przez 7 lat na stanowisku osobistego doradcy Krzysztofa Dobrychłopa miało służyć mu pomocą w trudnym okresie walki z chorobą i kosztownymi zakupami protez i plastrów do nich.

Była najstarszą mieszkanką gminy Strzelno, przeżyła 104 lata.

Dzięki dofinansowaniu z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego mogą zostać zrealizowane dwie duże inwestycje.

Podkategorie

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.