W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Artykuły z gazety

Za niecałe dwa miesiące na placu dawnej cukrowni w Żninie zostaną otwarte dwudzieste drugie już Pałuckie Targi Rolne. Na publiczność będzie czekać m.in. Krzysztof Materna.

Siłacz ze Słaboszewka z wynikiem 146 kg pobił rekord świata federacji WUAP w kategorii do 60 kg.

Tablicę poświęcił proboszcz parafii klasztornej ojciec Krzysztof Lewandowski.

- Cały czas trwa identyfikacja pomordowanych i pojawiają się nowe nazwiska również pomordowanych z ziemi powiatu mogileńskiego - mówi prezes stowarzyszenia Rodzina Katyńska Ziemi Mogileńskiej Adam Kowalski.

Poniżej informujemy, jak przygotowana jest do sezonu infrastruktura kąpieliska i służby, które będą odpowiadały za spokojny i bezpieczny wypoczynek wczasowiczów.

Projekt Towarzystwa Miłośników Miasta Strzelna i strzeleńskiej parafii został pozytywnie oceniony przez komisję Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego i ministerstwo przekaże na renowację Pomnika Powstańców Wielkopolskich kwotę 80.000 zł.

Dwa ważne przedsięwzięcia na terenie gminy uda się zrealizować dzięki pieniądzom pozyskanym z programu Pięknieje wielkopolska wieś.

Przez 16 lat rządów burmistrza Ewarysta Matczaka, to pierwsza taka sytuacja, gdy Rada Miejska nie udzieliła mu absolutorium.

Tyle podpisów zebrała wśród uczniów gminy Mogilno Młodzieżowa Rada Miejska w Mogilnie. Opiekun Młodzieżowej Rady, radny Karol Nawrot twierdzi, że gmina nie ma co oglądać się za dofinansowaniem do tej inwestycji i powinna wybudować ją z własnych środków: - Szkoda straconego czasu i kolejnego młodego pokolenia - argumentował radny.

Odrywający się od rur naturalny osad, związany ze zbyt dużym poborem wody i jest przyczyną pojawiania się w kranach mieszkańców brudnej cieczy. Jedynym rozwiązaniem tego uciążliwego problemu jest każdorazowe przepłukanie sieci.

Podkategorie

Droga - DK