W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President
Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

[Archiwum] Na sygnale

Wszystko wskazuje na to, że po takim wyroku w razie zwycięstwa w najbliższą niedzielę w II turze wyborów, Krzysztof Dereziński będzie mógł nadal pełnić funkcję burmistrza.

Sprawę prowadzi Wydział do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Wtargnięcie na prywatne pole i próba zasypania zbiorników toczy się w ramach tego samego postępowania dotyczącego sprowadzenia do Wszednia nielegalnych niebezpiecznych odpadów, w tym chemicznych.

52-letni mieszkaniec gminy Orchowo pisząc wiadomości SMS-owe do 14-letniego chłopca namawiał go na seks. W swoim komputerze miał tysiące plików o treści pornograficznej, w tym część z małoletnimi. Po wyroku Sądu Rejonowego w Słupcy, za dwa miesiące ma trafić na rok do więzienia.

Tak orzekł Sąd Rejonowy w Gnieźnie po sześciu i pół roku od zdarzenia na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej z al. Odzyskania Niepodległości.

Złodzieje zorientowali się, że pozostawiony w gospodarstwach sprzęt jest łatwym łupem, a kradzione narzędzia, akumulatory, części, czy ropę można łatwo sprzedać. Większości przypadków poszkodowani nawet nie zgłaszają na policję. Sprawcy najpierw typują gospodarstwa, a później pod osłoną nocy włamują się do budynków.

Utopione dziewczyny wyjęte z wody były kompletnie ubrane. Jedna z nich miała naszyjnik na szyi. Policjant, który ustalił, z kim Klaudia i Patrycja wyjechały z Barcina 3 sierpnia 2016 roku zeznał, że gdyby nie wskazanie jednego z oskarżonych, ciał dziewczyn nigdy by nie odnaleziono.

Straż Miejska w Mogilnie po przesłuchaniu świadków i bezpośrednio zainteresowanych, którzy przyznali się do uprawiania seksu, złożyła w Sądzie Rejonowym w Mogilnie akt oskarżenia. Wnioskuje o ukaranie kobiety i mężczyzny pracami społecznymi.

Mogilnianka doznała głębokich ran ciętych twarzy oraz poważnych ran oka. Trafiła do szpitala. Jak ustaliliśmy, butelką rzucał jeden z synów komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej.

To kara jaką poniosą sponsorzy klubu żużlowego Get Well Toruń za próbę korupcji przed zeszłorocznym meczem barażowym.

Jako pierwsi ujawniamy szczegóły jednej z największych w ostatnich latach afery korupcyjnej w polskim sporcie. Pochodzący z Trzemeszna przedsiębiorca Karol K. namawiał żużlowca Kacpra G. do symulowania defektu lub przewrócenia się na torze. - Byś se auto zmienił - przekonywał zawodnika, obiecując za to duże pieniądze i kontrakt z klubem z Torunia.

Droga - DK