Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Trzy spotkania na terenie muzeum w Chabsku zakończyły się 19 lipca wręczeniem wszystkim uczestnikom certyfikatów.

12 lipca w Szkole Podstawowej im. Gustawa Zielińskiego w Markowicach (gm. Strzelno) odbyło się podsumowanie zrealizowanego projektu Gmino kliknij enter! połączone z wręczeniem certyfikatów.

14 lipca na boisku sportowym w Woli Kożuszkowej (gm. Jeziora Wielkie) odbył się Gminny Turniej Wsi.

13 lipca na placu przy świetlicy wiejskiej w Gaju (gm. Jeziora Wielkie) odbył się rodzinny piknik integracyjny zorganizowany z okazji Dnia Ojca i Dziecka.

Na plaży głównej w Przyjezierzu wczasowicze mieli możliwość oglądać psy rasy nowofundland.

6 lipca na ternie plaży głównej w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie) odbyła się inauguracja sezonu letniego.

7 lipca na corocznych uroczystościach odpustowych ku czci Matki Boskiej Markowickiej, Królowej Miłości i Pokoju, Pani Kujaw w Markowicach (gm. Strzelno) zebrały się setki wiernych.

Opłaty będą mogły być uiszczane przelewem lub w kasie Banku Spółdzielczego. Dokonujący wpłat w kasie nie będą obciążani dodatkowymi opłatami.

15 czerwca w Przyjezierzu (gm. Jeziora Wielkie) ) na terenie Zakładu Aktywności Zawodowej odbyły się dwie imprezy szaradziarskie XII Szaradziarskie Mistrzostwa Kujaw i Pomorza o puchar marszałka województwa kujawsko-pomorskiego Piotra Całbeckiego.

W sobotę (15 czerwca) na strzeleńskim rynku odbył się piknik motoryzacyjny.

Sklep

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.