Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Już od jutrzejszej targowej soboty, w Trzemesznie znowu można handlować na targowisku z zachowaniem zaleceń.

W czasie zagrożenia koronawirusem, musi być kategorycznie przestrzegana zasada nie wychodzenia z domu, także z dziećmi na spacery na place zabaw.

Izba Wydawców Prasy w związku z epidemią koronawirusa wydało specjalny komunikat.

Mogilno jest w tej chwili praktycznie wymarłe, ulice opustoszały, dlatego działalność publicznych WC, ze względu na zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców jest zbędne.

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie zachęcają mieszkańców do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu.

W środę (18 marca) o 12.00 odbyła się transmisja on-line z uroczystości ogłoszenia zwycięzców tegorocznego konkursu SGL Local Press 2019. Dwaj nasi dziennikarze znaleźli się w gronie najlepszych.

Od dzisiaj ratusz i jego agendy w Mogilnie pracują przez 6 godzin, od 7.30 do 13.30.

W związku z wystąpieniem zagrożenia epidemicznego ograniczony zostaje dostęp petentów do Urzędu Miejskiego w Strzelnie.

Ograniczenia dotyczą UG, USC i GOPS

Wypłata świadczeń wychowawczych (500+) wypłacanych gotówką odbędzie się terminowo, jednak w miesiącu marcu wyjątkowo za pośrednictwem kasy Banku Spółdzielczego w Dąbrowie.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.