Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Odpady można tam dostarczać we wtorki, czwartki i soboty.

W akcji uczestniczyły 32 osoby i na terenie nadleśnictwa posadzono kilkadziesiąt sztuk jodły.

Kujawsko-pomorski Urząd Marszałkowski w Toruniu od 11 lat kontynuuje kampanię pod hasłem "1% dla naszego regionu". W 2020 roku mieszkańcy województwa przekazali w ten sposób 38,5 mln złotych.

Familijne, imprezowe, strategiczne, zręcznościowe i przygodowe. Gry planszowe i karciane, z których jeszcze przed pandemią można było korzystać jedynie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Mogilnie, tym razem trafią do domów czytelników. Wszystko po to, aby podczas świąt umilić im czas spędzany w gronie rodziny.

To była w ostatnim roku już trzecia taka świąteczna akcja Mogileńskiego Domu Kultury i Muzeum Ziemi Mogileńskiej, skierowana do seniorów.

Sezon rozliczeń podatkowych się kończy. Poniżej przypominamy dane osób i instytucji, którym można pomóc przekazując 1% podatku za rok 2020.

21 marca, Zarząd Oddziału PTTK w Strzelnie zorganizował rajd pieszy i rowerowy nad jezioro w Łąkiem (gm. Strzelno) na Turystyczne powitanie wiosny 2021.

1 marca swoją działalność rozpoczął pierwszy na terenie gminy Strzelno żłobek.

Burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński oraz wójt Jezior Wielkich Dariusz Ciesielczyk ogłosili otwarty i konkurencyjny nabór kandydatów na rachmistrzów spisowych, którzy będą wykonywać prace spisowe w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań (NSP) 2021 na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej w 2021 r.

21 stycznia w kolekturze przy ul. 900-lecia 21 w Mogilnie padła główna wygrana w grze Lotto Plus.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.