Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

Podczas sesji Rady Gminy w Jeziorach Wielkich, która odbyła się 18 lutego radni głosowali nad dwiema ważnymi uchwałami.

Dochód osoby samotnie gospodarującej netto za miesiąc nie może przekroczyć 1.402 zł, natomiast dochód netto za miesiąc na osobę w rodzinie nie może przekroczyć 1.056 zł. Gmina Dąbrowa przy współpracy z Ministerstwem Rodziny Pracy i Polityki Społecznej realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 - Podprogram 2019 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Uczestniczący w zebraniu komendant straży miejskiej w Mogilnie Mirosław Kuss mówił m.in. o działaniach straży na rzecz czystości wód.

Ofertę na ferie uzupełniały filmy wyświetlane w kinie Wawrzyn Mogileńskiego Domu Kultury.

Dzieci miały okazję poznać podstawy modelarstwa.

6 lutego w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi (gm. Jeziora Wielkie) odbyło się integracyjne spotkanie dla najmłodszych mieszkańców sołectwa Nowa Wieś, które połączone było z wręczeniem noworocznych paczek.

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich wzorem lat ubiegłych nie zapomniał o młodych mieszkańcach gminy, którzy od 27 stycznia korzystali z czasu wolnego od zajęć szkolnych i przygotował dla nich moc atrakcji.

PINB zwraca się do mieszkańców w związku z dwoma wypadkami wybuchu gazu w budynkach wielorodzinnych.

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich wzorem lat ubiegłych nie zapomniał o młodych mieszkańcach gminy, którzy od poniedziałku 27 stycznia korzystają z czasu wolnego od zajęć szkolnych i przygotowali dla nich moc atrakcji.

Wyjątkowo atrakcyjnie spędzają pierwszy tydzień ferii zimowych młodzi mieszkańcy gminy Strzelno.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.