Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Inne

26 maja pójdziemy do urn, aby wybrać ludzi do Europarlamentu. W Unii czekają na nas nowe perspektywy i kolejne pieniądze - 72 mld euro. Czy je mądrze wydamy? To zależy także od tego, kogo wybierzemy.

Przeczytaj artykuł w "Pałukach" i zgłoś się na wyjazd do Brukseli. To już ostatnia szansa!

12 maja w sali OSP we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się piknik ekologiczny Ekologicznie – zdrowo, rozsądnie i przyjemnie.

Przeczytaj artykuł w naszej gazecie, wypełnij kupon i wyjedź do Brukseli! Dajemy Ci trzecią szansę!

Przeczytaj artykuł, wypełnij kupon i wyjedź do Brukseli!

„Testy zderzeniowe robione są do 80 km/h. Powyżej tej prędkości nie ma sensu, bo narządy odrywają się od siebie. Nawet najlepsze auto nie ochroni naszego życia” - mówi strażak-ratownik z PSP w Wołowie.

28 marca Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego podpisało umowy o dofinansowanie projektów objętych grantem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W sali widowiskowej Mogileńskiego Domu Kultury 23 marca odbyły się warsztaty mydlarskie.

23 marca Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych Atena wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Strzelnie zorganizowali XVII Szaradziarskie Mistrzostwa Strzelna o tytuł Wiosenny Mistrz – 2019.

Przedstawiamy infografiki przygotowane przez Stowarzyszenie Kreatywna Polska, które wyjaśnią, czym tak naprawdę jest dyrektywa ws. praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym oraz posłużą obaleniu powszechnie krążących mitów na temat jej rzekomo szkodliwego charakteru.

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.