Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ks. Krzysztof Kinowski podczas jubileuszowej mszy św. w Strzelcach w 2014 r. fot. Paweł Lachowicz

We wtorek, 10 lipca zmarł ks. Krzysztof Kinowski, proboszcz parafii pw. św. Józefa w Kołodziejewie.

Ks. Krzysztof Kinowski był proboszczem parafii pw. św. Józefa w Kołodziejewie od 2 lat, wcześniej przez 12 lat kierował wspólnotą parafialną w Strzelcach. Urodził się 25 czerwca 1964 r. w Wągrowcu. Po ukończeniu w 1983 r. miejscowego Liceum Ogólnokształcącego, wstąpił do Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie. Święcenia kapłańskie przyjął 13 maja 1989 r. w katedrze gnieźnieńskiej z rąk Prymasa Polski kard. Józefa Glempa.

Wprowadzenie i modlitwa przy trumnie zmarłego kapłana odbędzie się w piątek, 13 lipca o 19.30 w kościele parafialnym w Kołodziejewie. Msza św. pogrzebowa odbędzie się w sobotę 14 lipca o 11.00 w kościele pw. św. Wojciecha w Wągrowcu. Przewodniczyć jej będzie bp Krzysztof Wętkowski.

Ks. Krzysztof spocznie na cmentarzu komunalnym w Wągrowcu.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 12 lipca.

Paweł Lachowicz, 11 VII 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.