Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Agnieszka Ziółkowska czeka na telefony od organizacji, które chcą wziąć udział w szkoleniu a chciałyby dowiedzieć się szczegółów szkolenia fot. Joanna Świetnicka

Udział w szkoleniu mogą wziąć: przedstawiciele organizacji pozarządowych, grupy nieformalne oraz grupy samopomocowe działające na terenie powiatu mogileńskiego i powiatu żnińskiego.

Animacja działań społecznych - to temat szkolenia organizowanego przez stowarzyszenie Młode Dęby z Dąbrowy. Będzie to pierwsze z cyklu szkoleń. Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz grup samopomocowych działających na terenie powiatów mogileńskiego i żnińskiego. Wszystko w ramach projektu Aktywne, Świadome NGO.

Zajęcia odbędą się podczas dwudniowych warsztatów 21 i 22 września w wiosce tematycznej - Wioska Mocy prowadzonej przez Młode Dęby w Parlinie.

- W pierwszym dniu spotykamy się o 1000 - mówi prezes Młodych Dębów Agnieszka Ziółkowska i dodaje: - Szkolenie prowadzone będzie metodami aktywnymi - warsztatowymi przez Ryszarda Konopkę. Zakłada się pracę m.in. zespołową, udział w grach symulacyjnych. Prosimy o zgłoszenia osób otwartych na różnorodne metody warsztatowe. Na szkoleniu obowiązuję swobodny strój sportowy.

W programie szkolenia: animacja społeczna jako metoda pracy; diagnoza społeczności lokalnej; rola animatora predyspozycje, zadania, wyzwania i trudności; aktywizacja środowiska; sposoby organizowania środowiska lokalnego - dobre praktyki.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, organizator nie pokrywa kosztów dojazdu na miejsce szkolenia. Koszty organizacyjne, w tym wyżywienie i materiały szkoleniowe, zapewnia stowarzyszenie Młode Dęby.

Projekt współfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej Młodych Dębów (www.mlodedeby.org.pl). Podpisany i zeskanowany formularz należy przesyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 18 września do 1230. Oryginał formularza trzeba dostarczyć osobiście w pierwszym dniu szkolenia.

Liczba miejsc na szkoleniu jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu do projektu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

- Osoby zaproszone na szkolenie otrzymają zwrotną wiadomość mailową i telefoniczną z potwierdzeniem udziału w szkoleniu wraz z dokładnym programem szkolenia i wskazówkami dojazdu na miejscem szkolenia - informuje szefowa Młodych Dębów i podkreśla: - Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.

Więcej informacji na temat szkolenia zainteresowani mogą uzyskać u Agnieszki Ziółkowskiej drogą telefoniczną: nr tel. 501-745-355 lub mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Joanna Świetnicka, 13 IX 2018

Radni - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.