Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy warsztatów pod okiem instruktorów techniką powertex wykonywali baletnice, ozdobne wazony, broszki i magnesy fot. Paweł Lachowicz

16 października w Domu Pomocy Społecznej w Siemionkach (gm. Jeziora Wielkie) realizowana była druga część projektu Od sztuki po sport - spotkania z pasją i twórczością w tle.

Podczas dwudniowych warsztatów rękodzielniczych uczestnicy projektu  zapoznali się m.in. z techniką powertex. Prace wykonywane były  na podstawie gipsowych masek i preparatów do utwardzania materiałów chłonnych Powertex. Uczestnicy warsztatów wykonywali baletnice, ozdobne wazony, broszki i magnesy. Uczestnikami zajęć byli: mieszkanki DPS w Siemionkach, podopieczni WTZ Bielice, ŚDS w Kruszwicy oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 18 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 17 X 2018

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.