Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Poświęcenia nowego gabinetu stomatologicznego dokonał wikariusz strzeleńskiej parafii ks. Marcin Korybalski fot. Magdalena Lachowicz

17 października w Strzelnie odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowego gabinetu stomatologicznego oraz pomieszczeń, które na działalność Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przekazała gmina.

Pomieszczenia dla UTW oraz gabinet stomatologiczny znajdują się w skrzydle budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dałkowskiego. Uroczystego otwarcia pomieszczeń w obecności części radnych, mieszkańców, członków UTW oraz właściciela firmy Medycyna Specjalistyczna z Białegostoku Sławomira Suchara dokonał burmistrz Ewaryst Matczak, a ich poświęcenia wikariusz strzeleńskiej parafii ks. Marcin Korybalski. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni zostali na kawę i ciasto przygotowane przez Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 23 X 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.