Poświęcenia nowego gabinetu stomatologicznego dokonał wikariusz strzeleńskiej parafii ks. Marcin Korybalski fot. Magdalena Lachowicz

17 października w Strzelnie odbyło się uroczyste otwarcie i poświęcenie nowego gabinetu stomatologicznego oraz pomieszczeń, które na działalność Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku przekazała gmina.

Pomieszczenia dla UTW oraz gabinet stomatologiczny znajdują się w skrzydle budynku Szkoły Podstawowej im. Jana Dałkowskiego. Uroczystego otwarcia pomieszczeń w obecności części radnych, mieszkańców, członków UTW oraz właściciela firmy Medycyna Specjalistyczna z Białegostoku Sławomira Suchara dokonał burmistrz Ewaryst Matczak, a ich poświęcenia wikariusz strzeleńskiej parafii ks. Marcin Korybalski. Po części oficjalnej wszyscy zaproszeni zostali na kawę i ciasto przygotowane przez Zakład Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 23 X 2018

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.