Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail


Bukiet kwiatów za fachową obsługę biura Rady Miejskiej z rąk przewodniczącego Piotra Pieszaka odbiera Lidia Wielińska fot. Magdalena Lachowicz

19 października w Strzelnie odbyła się ostatnia w kadencji 2014-2018 sesja Rady Miejskiej.

Podczas obrad przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Pieszak wraz z burmistrzem Ewarystem Matczakiem podziękowali wszystkim radnym za czteroletnią pracę w samorządzie. Podziękowania otrzymali też skarbnik gminy Dorota Rawska, radca prawny UM Justyna Jarzynowska oraz  pracownicy Urzędu Miejskiego, którzy wspierali pracę radnych oraz burmistrza. Podziękowania trafiły też do osób, które pracowały w gminnej komisji suszowej i szacowały straty rolników spowodowane suszą. Nie zabrakło podziękowań za pracę na rzecz kultury i turystyki dla prezesa PTTK Zbigniewa Domańskiego i instruktora domu kultury Arkadiusza Kubiaka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 23 X 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.