Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

O granty aplikować mogą wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych.

 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego z siedzibą w Mogilnie zaprasza do udziału w szkoleniu (spotkanie informacyjne) związanym z naborami wniosków w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju, dotyczącym naborów wniosków o dofinansowanie na projekty objęte grantem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szkolenie będzie miało formę warsztatów. Odbędzie się w piątek 23 listopada między 8.00 a 16.00w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu, ul. Świerkowa 13/1.

- Zachęcamy aby uczestnicy przed szkoleniem wypełnili formularz wniosku o dofinansowanie, aby w trakcie trwania spotkania można było pracować metodą warsztatową nad państwa pomysłami na realizację projektów grantowych - mówi Nina Wojtaszewska-Nowak z LGD Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego.  

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą pobrać wzory formularzy wniosków do pisania projektu oraz inne potrzebne materiały z odpowiednich ogłoszeń o naborze, zamieszczonych na stronie internetowej stowarzyszenia www.lgdsasiedzi.pl

O granty aplikować mogą wszystkie podmioty z wyłączeniem osób fizycznych, tj. osoby prawne, osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, osoby fizyczne prowadzące działalność oświatową, podmioty, które nie posiadają osobowości prawnej, ale z mocy ustawy Prawo o Stowarzyszeniach mają zdolność prawną.

Typy projektów, na które będzie można składać wnioski o dofinansowanie:

- kluby młodzieżowe (w tym z programem rówieśniczym obejmujące m.in. rówieśnicze doradztwo, edukacje, liderowanie, coaching rówieśniczy) i inne z obszaru aktywnej integracji o charakterze środowiskowym;

- aktywizacja społeczno-zawodowa (w tym szkolenia i podnoszące kompetencje i/lub dające nowe umiejętności zawodowe i społeczne) oraz kluby pracy;

- lider lub animator aktywności lokalnej oraz obywatelskiej, a także inne rozwiązania w zakresie organizowania społeczności lokalnej i animacji społecznej.

Spotkanie poprowadzi Paweł Biały - wiceprezes zarządu i dyrektor biura Stowarzyszenia Bydgoska Lokalna Grupa Działania Dwie rzeki.

Warunkiem udziału w spotkaniu jest zgłoszenie uczestnika. Formularz zgłoszeniowy należy pobrać ze strony, wypełnić i przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście albo drogą pocztową: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego, ul. Ogrodowa 10 lok. 111, 88-300 Mogilno w terminie do środy 21 listopada do 15.00.

Joanna Świetnicka, 15 XI 2018

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.