Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

W konferencji połączonej ze świątecznym spotkaniem uczestniczyli pracownicy instytucji wspierających osoby z niepełnosprawnością fot. Paweł Lachowicz

21 grudnia w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Przyjezierzu odbyła się konferencja Niepełnosprawność i uzależnienia.

ZAZ we współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Środowiskowym Domem Samopomocy i Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Strzelnie zorganizowali konferencję Niepełnosprawność i uzależnienia połączoną z lokalną świąteczną imprezą integracyjną dla pracowników instytucji wspierających osoby z niepełnosprawnością oraz dla osób z niepełnosprawnościami potrzebujących wsparcia w aktywizacji zarówno społecznej, rehabilitacyjnej i zawodowej gminy Strzelno.

Podczas konferencji dominowały elementy dotyczące uzależnień osób niepełnosprawnych - dzieci, młodzieży i dorosłych. Odbyła się prezentacja multimedialna nt. uzależnień w niepełnosprawności, wyświetlany był film o pracy i współpracy SOSW, ZAZ i ŚDS w zakresie wsparcia psychoterapeutycznego i socjoterapeutycznego oraz w zakresie uzależnień. Na zakończenie wszyscy przełamali się opłatkiem składając sobie nawzajem świąteczno-noworoczne życzenia. Konferencja była pierwszym tego typu wydarzeniem w gminie Strzelno, swoistą debatą nad niezwykle złożonymi problemami. Patronat honorowy nad konferencją sprawował burmistrz Strzelna Dariusz Chudziński, a przedsięwzięcie wpisało się w Gminny Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomanii Gminy Strzelno na rok 2018 poprzez zaplanowane w trakcie spotkania elementy profilaktyki uzależnień.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 27 XII 2018

Kalendarz 2023

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.