Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dzieci podczas warsztatów zapobiegania marnotrawienia żywności oraz zasad zdrowego odżywiania fot. Magdalena Lachowicz

Wyjątkowo atrakcyjnie spędzają ferie zimowe dzieci z terenu gminy Strzelno, które uczestniczą w zajęciach zorganizowanych przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Strzelnie przy współpracy Świetlicy Profilaktyczno-Wychowawczej dla Dzieci i Młodzieży w Strzelnie oraz Polski Komitet Pomocy Społecznej w Bydgoszczy. 

W zajęciach uczestniczy rekordowa liczba 70. dzieci. W związku z tym podzielone są one na 4 grupy. Dwie grupy odbywają zajęcia w domu kultury i dwie grupy w Świetlicy Profilaktycznej. Grupy wymieniają się na zajęciach. We wtorek uczestniczyły w warsztatach lepienia z gliny samoutwardzalnej, w warsztatach pn. Zasady bezpiecznego Internetu, w warsztatach zapobiegania marnotrawienia żywności oraz zasad zdrowego odżywiania i w zabawach interaktywnych.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 16 I 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.