Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Na warsztaty zaprasza zespół pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mogilnie z dyrektorem Maciejem Herwartem fot. Paweł Lachowicz

Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy i Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Mogilnie zapraszają doradców zawodowych i nauczycieli szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych do udziału w ogólnopolskim programie Ekonomia na co dzień.

Nauczyciele, którzy zdecydują się na realizację programu, mogą bezpłatnie uczestniczyć w warsztatach doskonalących, otrzymać materiały dydaktyczne, w tym przewodnik Ekonomiczne inspiracje, scenariusze zajęć wraz z kartami pracy dla ucznia, gry dydaktyczne, filmy, dostęp do materiałów cyfrowych zamieszczonych na platformie fundacji, każdy będzie mógł też skorzystać z konsultacji indywidualnych. Najbliższe warsztaty Aktywizowanie uczniów do racjonalnego zarządzania swoimi zasobami, które organizowane są w ramach projektu odbędą się 7 lutego o 1000 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Mogilnie przy ul. Benedyktyńskiej 3. W programie m.in. kompetencje kluczowe w doradztwie zawodowym - przykłady metod i działań przygotowujących do samodzielnego planowania drogi edukacyjno-zawodowej, podejmowania decyzji dotyczących własnego rozwoju oraz TIK w doradztwie zawodowym i edukacji finansowej. Tematyka warsztatów uwzględnia kierunki realizacji polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2018/2019, w tym kształcenie rozwijające samodzielność, kreatywność i innowacyjność uczniów, rozwój doradztwa zawodowego oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli.

Wypełniony formularz zgłoszenia do programu (do pobrania na stronie www.pppmogilno.pl) dyrektor poradni Maciej Herwart prosi przesłać zeskanowany na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. - Przesłany formularz stanowi podstawę do udziału w bezpłatnych warsztatach i otrzymania bezpłatnych pakietów edukacyjnych - powiedział nam Maciej Herwart.    

O udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc 20. Kontakt: tel. (52) 315-27-74.

Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej i Warszawskim Instytutem Bankowości.

Paweł Lachowicz, 18 I 2019

Naprawdę - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.