Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Magdalena Lachowicz

21 stycznia słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Strzelnie uczestniczyli w satyrycznym przedstawieniu Z humorem i piosenką przez świat. Na zaproszenie strzeleńskich studentów-seniorów ze spektaklem przyjechali słuchacze UTW w Toruniu. Poniedziałkowe spotkanie było podsumowaniem semestru w strzeleńskim uniwersytecie.

Na deskach strzeleńskiego domu kultury młodzi duchem aktorzy zaprezentowali przedstawienie, w którym pokazali, jak w każdym wieku, nie tylko w latach młodości można cieszyć się życiem. Spektakl powstał w ramach działającej przy Toruńskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku sekcji teatralnej. Za pełne humoru przedstawienie podziękowała aktorom prezes strzeleńskiego UTW Henryka Budna-Radomska.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 22 I 2019

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.