Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Każde załadowane strony internetowej to wyciąganie danych (wiek, płeć, miejsce zamieszkania, model urządzenia i system operacyjny, język i lokalizacja, wyszukiwane słowa i odwiedzane strony), które trafiają do firm chcących wyświetlić Ci reklamę.

Fundacja Panoptykon opracowała raport, z którego dowiesz się: w jaki sposób firmy śledzą każdy Twój krok w sieci, jak wygląda licytacja Twoich danych na giełdzie reklam i kto w niej uczestniczy oraz jaki wpływ na Twoje życie może mieć Twój cyfrowy profil. Można się z nim zapoznać na stronie fundacji.

Z okazji Dnia Ochrony Danych Osobowych (28 stycznia) Panoptykon prowadzi również akcję edukacyjną pod hasłem #skasujciastko oraz udostępnia materiały graficzne na ten sam temat (infografikę, wideo i gif-y).

(mj), 28 I 2019

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.