Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spotkanie prowadzili asp. szt. Marlena Kukawka z Powiatowej Policji w Słupcy oraz sierż. sztab. Daniel Marszałkowski, dzielnicowy gminy Ostrowite fot. Paweł Lachowicz

26 lutego w świetlicy wiejskiej w Bielsku (gm. Orchowo) odbyło się spotkanie dla chętnych mieszkańców z policjantami.

Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa osób starszych. Głównym tematem były zagrożenia ze strony oszustów, którzy za pomocą przedstawianych umów np. na zmianę opłat za energię elektryczną, czy też obiecując upominki namawiają na zakup bezwartościowych rzeczy za spore pieniądze i w ten sposób próbują wyłudzić pieniądze od seniorów.

Spotkanie prowadzili asp. szt. Marlena Kukawka z Powiatowej Policji w Słupcy i sierż. sztab. Daniel Marszałkowski, dzielnicowy gminy Ostrowite oraz Aneta Mikołajczak i Joanna Bednarska reprezentujące GOPS w Orchowie. Zebrani otrzymali ulotki Seniorze nie daj się oszukać. Uważaj na umowy zawierane na pokazach lub w domu.

W spotkaniu uczestniczyli: Justyn Kaczmarek, Edward Lewandowski, Andrzej Przybyszewski, Alojzy Przybyszewski, Marian Pierunek, Roman Wańkowski, Małgorzata Wierzbińska, Helena Oklecińska, Wiktoria Karaszkiewicz, Jadwiga Witulska, Zofia Mitura, Maria Wańkowska, Zenon Tomczak, Andrzej Witulski, Zofia Wełnitz, Bożena Przybyszewska, Alicja Bartz.

Organizatorem spotkania był Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orchowie, funkcjonariusze Posterunku Policji w Orchowie przy współpracy z Komendą Powiatowej Policji w Słupcy. Organizatorzy chcą przeprowadzić szereg tego typu spotkań w sołectwach gminy, aby dotrzeć do wszystkich mieszkańców.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 27 II 2017

Droga - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.