Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Przedstawiamy infografiki przygotowane przez Stowarzyszenie Kreatywna Polska, które wyjaśnią, czym tak naprawdę jest dyrektywa ws. praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym oraz posłużą obaleniu powszechnie krążących mitów na temat jej rzekomo szkodliwego charakteru.

- Kilkuletnie starania o przyznanie wydawcom praw pokrewnych zbliżają się do finału. Głosowanie w Parlamencie Europejskim nad dyrektywą ws. praw autorskich na jednolitym rynku cyfrowym odbędzie się w przyszłym tygodniu, najprawdopodobniej we wtorek 26 marca – informuje Marek Frąckowiak, Dyrektor Generalny Izby Wydawców Prasy w Warszawie.
Poniżej grafiki, które pomogą zrozumieć o co walczą wydawcy treści publikowanych w internecie. Jeśli chcesz wiedzieć: po co powstaje dyrektywa, co z wolnością w sieci, czy dyrektywa nałoży na użytkowników jakieś obowiązki oraz chcesz poznać odpowiedzi na wiele innych pytań, koniecznie przejrzyj tę prezentację.

Previous Next
1 2 3 4 5

(mj), 21 III 2019

* 26 marca podczas głosowania w Parlamencie Europejskim w Strasburgu unijna dyrektywa o prawach autorskich została poparta bez poprawek. "Za" głosowało 348 europosłów, 274 było przeciw, a 36 wstrzymało się od głosu. [przyp. mr, 26 marca 2017 r., 13.00].

 

Inne teksty na ten temat:

Dyrektywa w sprawie praw autorskich na rynku cyfrowym

Reklama na stronie

Inne: artykuły sponsorowane

loading...
Sponsorowane: Inne

Więcej: Inne

loading...
Więcej: Inne

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.