Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wiosennym mistrzem szarady został mieszkaniec Inowrocławia Eugeniusz Wróblewski fot. Magdalena Lachowicz

23 marca Klub Miłośników Rozrywek Umysłowych Atena wraz z Miejską Biblioteką Publiczną w Strzelnie zorganizowali XVII Szaradziarskie Mistrzostwa Strzelna o tytuł Wiosenny Mistrz – 2019.

11 przybyłych zawodników rozpoczęło rozwiązywanie niełatwych zadań. Łącznie można było zdobyć 120 pkt., po 50 za każdy zestaw i 20 pkt. za zestaw dodatkowy. Nagrodami dla zdobywców miejsc od 1 do 5 był zakupiony przez organizatorów ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Alkoholowych sprzęt AGD. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody książkowe. Zwycięzca tegorocznej szarady oprócz nagrody otrzymał także okazały puchar, który wręczył kierownik referatu organizacyjnego i spraw obywatelskich Urzędu Miejskiego w Strzelnie Piotr Lessnau.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Magdalena Lachowicz, 25 III 2019

Rolniku - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.