Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Konkurencja polegająca na zgniataniu butelek przy użyciu specjalnego urządzenia do zgniatania fot. Magdalena Lachowicz

12 maja w sali OSP we Wronowych (gm. Strzelno) odbył się piknik ekologiczny Ekologicznie – zdrowo, rozsądnie i przyjemnie.

W trakcie pikniku odbyły się konkursy wiedzy ekologicznej z atrakcyjnymi nagrodami, pokaz mody ekologicznej, zabawy z naturalnymi produktami, pokaz odnawialnych źródeł energii w tym prezentacja paneli słonecznych - fotowoltaika oraz paneli solarnych. Odbyło się także szkolenie dotyczące projektu pn. Czyste powietrze. Każdy z uczestników mógł wziąć udział w zbiórce nakrętek i makulatury.

Dodatkowo w ramach pikniku każdy chętny mógł zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku biorąc udział w programie DKMS Podaruj życie – wspólnie przeciw białaczce oraz zostać ratownikiem życia oddając krew w ambulansie poboru krwi.

Projekt dofinansowany był ze środków budżetu powiatu mogileńskiego oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Toruniu.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 16 maja.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Magdalena Lachowicz, 13 V 2019

Promile - DK

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.