Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
Uczestnicy projektu pod wykonanym podczas warsztatów muralem na ogrodzeniu pobliskiej hali sportowej fot. Paweł Lachowicz

W Domu Kultury w Strzelnie, w ramach półkolonii artystycznych Lato w teatrze trwają ostatnie przygotowania do sobotniej imprezy, która odbędzie się na rynku.

Cały czas odbywa się szereg działań edukacyjno-artystycznych, w których uczestniczy 35. dzieci z gminy. W środę, 28 sierpnia odbyła się konferencja prasowa dzieci z udziałem reportera Pałuk i administratorów stron internetowych, a wśród nich Grzegorza Sienkiewicza zajmującego się prowadzeniem strony internetowej Urzędu Miejskiego oraz sekretarza gminy Leszka Daroszewskiego. Z zaproszenia skorzystał też administrator portalu społecznościowego związany z grupą StrzelnoOnline Piotr Posłuszny. Dzieci opowiadały o swoich działaniach w trakcie Lata w teatrze, przede wszystkim zaś zaprosiły mieszkańców Strzelna na przygotowywaną przez siebie na sobotę, 31 sierpnia o 11.00 na rynku w Strzelnie imprezę Po drugiej stronie okna, która będzie efektem finalnym trwających dwa tygodnie półkolonii (w razie deszczu impreza odbędzie się w Domu Kultury).
Projekt dofinansował Instytut Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzelnie.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 29 VIII 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.