Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Po pomalowaniu twarzy dzieci zamieniały się w różne postaci z bajek. Na zdjęciu Pola Ruszkiewicz z mama Sylwią fot. Paweł Lachowicz

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich w okresie wakacyjnym organizował zajęcia dla dzieci po hasłem Wakacje bez nudy.

Zajęcia odbywały się w formie wyjazdowych pikników. Bez względu na miejsce zorganizowania pikników mogły brać w nich udział wszystkie chętne dzieci z terenu gminy.

W środę, 28 sierpnia wakacyjny piknik odbył się na boisku przy wiejskiej świetlicy w Gaju. Odbyły się konkurencje sportowo-rekreacyjne, było malowanie twarzy. Każdy chętny miał możliwość wykonania wakacyjnych zdjęć w kolorowych perukach w fotobudce oraz wspólnej zabawy na dmuchanym zamku.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 29 VIII 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.