Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Drzewko sadzi rodzina Adamczaków z Jeziorek fot. Paweł Lachowicz

4 października Nadleśnictwo w Miradzu (gm. Strzelno) zorganizowało akcję wspólnego sadzenia drzew pn. Jedno dziecko – jedno drzewo. 

Do akcji zaproszeni zostali rodzice z dziećmi, które urodziły się w latach 2018 i 2019. Wszyscy, którzy zdecydowali się na udział w akcji sadzili młode dęby pod kierunkiem leśników na skwerze przy strzeleńskiej hali sportowej. Każde posadzone drzewko oznaczone zostało tabliczką z imieniem dziecka oraz rokiem jego urodzenia. Teraz rodzice, oprócz  posadzenia drzewka, będą mogli je pielęgnować oraz obserwować jego wzrost. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek. Sadzonki zostały dostarczone przez leśników, którzy omówili zasady i sposoby sadzenia drzewek.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 7 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.