Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
Hodowca gołębi Dariusz Kocik odbiera puchar ufundowany przez burmistrza Strzelna Dariusza Chudzińskiego fot. Paweł Lachowicz

Podsumowano sezon lotowy oraz wręczono nagrody za miniony sezon. Najlepszych hodowców uhonorowano pucharami i dyplomami.

18 października w sali Domu Kultury w Strzelnie odbyło się zebranie Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych Kruszwica, sekcja Strzelno.
Hodowcy Gołębi Pocztowych z sekcji Strzelno działają od 1927 r. i tworzą zgraną grupę. Dla hodowców gołębi pocztowych sezon lotów kończy się jesienią. W sezonie odbywają się mistrzostwa w lotach. Rywalizacja polega na jak najszybszym pokonaniu tej odległości. Co roku po takim sezonie odbywa się podsumowanie.
W piątek, 18 października podczas uroczystości w Domu Kultury strzeleńscy hodowcy podsumowali miniony sezon lotowy, najlepsi odebrali puchary.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 24 października.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 21 X 2019

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.