Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Radni powiatowi Paweł Jankowski, Mateusz Lisiecki i Tomasz Krzesiński z zakupiona mokrą i suchą karmą fot. Magdalena Lachowicz

Zebrane pożywienie trafiło do przytuliska dla psów w Strzelnie.

Radni powiatu mogileńskiego Paweł Jankowski, Mateusz Lisiecki, Wojciech Baran oraz Tomasz Krzesiński i syn Pawła Jankowskiego - Kacper aktywnie włączyli się do akcji Nie strzelam w Sylwestra i przeznaczyli pieniądze na zakup suchej i mokrej karmy. Pożywienie dla zwierząt trafiło do przytuliska, które znajduje się na terenie strzeleńskiej oczyszczalni ścieków.

Karma została przekazana 31 grudnia Andrzejowi Adamskiemu jednemu z pracowników, który opiekuje się przebywającymi tam zwierzętami. - Pamiętajmy nie każdy zwierzak dobrze znosi hałas i huk petard - powiedział Paweł Jankowski.

Magdalena Lachowicz, 2 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.