Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Duże zainteresowanie wzbudzała wystawa sprzętu i umundurowania przygotowana przez historyczną grupę rekonstrukcyjną fot. Roman Wolek

Wiele atrakcji czekało na uczestników 28. Finału WOŚP. w Trzemesznie.

Oprócz zbiórki pieniędzy prowadzonych na ulicach, po południu główna część imprezy odbyła się w hali widowiskowo-sportowej. Na scenie wystąpili m.in. młodzi artyści z prawie wszystkich placówek oświatowych z terenu gminy a także seniorzy. Podczas występów można było skorzystać z wielu innych atrakcji jak m.in. poszukiwania skarbów, fotobudki, pokazu motocykli, malowania twarzy, wystawy hobbystów-zbieraczy, zajęć i konkursów dla dzieci, , zaplatanie warkoczyków, figurki z balonów oraz poczęstunku. Jak zwykle prowadzono także licytacje. Imprezę prowadziły Siostry ADiHD, czyli Ilona i Milena Krawczyńskie.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Roman Wolek, 13 I 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.