Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Części do zachodnich maszyn rolniczych - PHU Tomasz Nowak
Uczestnicy pokazu mieli okazję obejrzeć naczynia, stroje i broń używane w codziennym życiu przez starożytnych wojów fot. Paweł Lachowicz

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich wzorem lat ubiegłych nie zapomniał o młodych mieszkańcach gminy, którzy od 27 stycznia korzystali z czasu wolnego od zajęć szkolnych i przygotował dla nich moc atrakcji.

Wśród nich były zajęcia sportowo-rekreacyjne, imprezy wyjazdowe, turniej tenisa stołowego oraz zajęcia animacyjne i muzyczne.
6 lutego w domu kultury odbyły się kreatywne warsztaty plastyczne. Uczestnicy Daria Łepska, Izabela Zrobczyńska, Aleksandra Małecka, Klaudia Czechanowska, Zuzanna Burda, Gabriela Jędraszczak, Dominika Kostecka, Wiktoria Badowska pod kierunkiem plastyczki Agnieszki Kowalskiej ozdabiali drewniane elementy metodą decoupage.
7 lutego na terenie GOKiR odbyło się posumowanie zimowych ferii. Uczestnicy zajęć brali udział w pokazie sztuk walki średniowiecznych wojów w wykonaniu Bractwa Wojowników Kruki, a na zakończenie we wspólnym pieczeniu kiełbasek, które odbyło się wspólnie z młodzieżą ze Strzelna i ich opiekunami na placu przez jeziorańskim domem kultury.

Więcej zdjęć w naszej galerii, a film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 7 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.