Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Instruktorzy jeziorańskiego domu kultury przeprowadzili konkurencje sportowe dla dzieci  fot. Paweł Lachowicz

6 lutego w świetlicy wiejskiej w Nowej Wsi (gm. Jeziora Wielkie) odbyło się integracyjne spotkanie dla najmłodszych mieszkańców sołectwa Nowa Wieś, które połączone było z wręczeniem noworocznych paczek.

Podczas tego wyjątkowego spotkania odbyły się konkurencje rekreacyjno-sportowe, które przeprowadzili instruktor GOKiR Piotr Szydłowski i nowozatrudniony instruktor Patryk Gospodarczyk. Dzieci miały też możliwość uczestniczyć w zajęciach plastycznych. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Podczas wspólnej zabawy dzieci odwiedził gwiazdor, w rolę którego wcielił się Jerzy Kamelski, który obdarował dzieci paczkami z upominkami.
Spotkanie noworoczne zorganizowane zostało przez radę sołecką z sołtysem Emilią Wojtasik przy wsparciu GOKiR w Jeziorach Wielkich.

Paweł Lachowicz, 6 II 2020

Więcej zdjęć w naszej galerii.

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.