Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Marek Wysocki, jako jedyny radny zagłosował przeciwko likwidacji jeziorańskiej komunalki, a także jako jedyny zagłosował przeciwko utworzeniu na jej bazie spółki fot. Paweł Lachowicz

Podczas sesji Rady Gminy w Jeziorach Wielkich, która odbyła się 18 lutego radni głosowali nad dwiema ważnymi uchwałami.

Pierwsza dotyczyła likwidacji Gminnego Zakładu Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich. Druga uchwała dotyczyła utworzenia na bazie tego zakładu budżetowego spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pod nazwą Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o. o.
Na 15 obecnych na sesji radnych, tylko Marek Wysocki z Kożuszkowa w obu przypadkach był przeciwny. 14 głosami pozostałych radnych uchwały zostały podjęte. Gminny Zakład Utrzymania Dróg Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jeziorach Wielkich zostaje zlikwidowany z dniem 1 marca.

Szerzej w papierowym wydaniu tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska w czwartek, 20 lutego.

Paweł Lachowicz, 18 II 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.