Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Koronawirus zmienia naszą rzeczywistość, zmienia też Pałuki i Ziemię Mogileńską. Chcemy jednak, aby nie zmieniło się jedno: nadal chcemy przekazywać wiadomości o wszystkim, co się wokół nas dzieje, chcemy jako tygodnik Pałuki i Ziemia Mogileńska zachować ciągłość informacyjną i w ten sposób spełniać naszą misję. Misję, którą jest zapewnienie komunikacji społecznej na poziomie lokalnym, pisanie o codzienności i wszystkich jej aspektach. I dlatego drodzy Czytelnicy chcemy Was zapewnić, że dołożymy wszelkich starań, aby z tego zadania dobrze się wywiązać.

Chcąc temu sprostać i w związku z tym, że nasi dziennikarze powoli przechodzą na telefoniczne zbieranie informacji już dziś kierujemy apel także do Was, drodzy Czytelnicy. Jeśli macie tematy, o których warto lub trzeba napisać, jeśli nurtują Was jakieś problemy, które możemy rozwiązać pisząc o nich, jeśli chcecie podzielić się nowinami, osiągnięciami - dzwońcie bezpośrednio do naszych reporterów. Możecie z nimi porozmawiać na każdy temat. Dzielcie się informacjami dotyczącymi spraw społecznych, polityki i samorządu, kultury, sportu, oświaty, zdrowia, handlu i gospodarki, rolnictwa, kościoła, policji, straży, dróg, leśnictwa, inwestycji, organizacji pozarządowych, klubów sportowych, stowarzyszeń i innych dziedzin życia.
Nasi dziennikarze czekają na Wasze sygnały. Dzwońcie z każdym tematem!
Magdalena Lachowicz, tel. 508-211-991 – sprawy z terenu gminy Strzelno
Joanna Świetnicka, tel. 502-638-217 – sprawy z terenu gmin: Dąbrowa, Mogilno,
Paweł Lachowicz, tel. 502-638-216 – sprawy z terenu gmin: Jeziora Wielkie, Strzelno
Damian Stawski, tel. 508-100-086 – sprawy z terenu gminy Mogilno
Roman Wolek, tel. 508-100-089 – sprawy z terenu gmin: Dąbrowa, Orchowo, Trzemeszno
Jednocześnie przypominamy, że papierowe wydanie tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska będziemy wydawać i kolportować do punktów sprzedaży dopóki sytuacja na to pozwoli. Wszystkim, którzy chcieliby ograniczyć ryzyko zarażenia się koronawirusem lub dla własnej wygody czytać gazetę bez wychodzenia z domu, polecamy naszą stronę internetową www.palukimogilno.pl, FB oraz wydania elektroniczne tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska dostępne pod adresem kiosk.palukitv.pl (po wybraniu wydania Pałuki i Ziemia Mogileńska).

(mr), 13 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.