Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mogilnie została zamknięta dla interesantów do odwołania fot. Damian Stawski

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa budynek Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie od będzie zamknięty dla interesantów do odwołania.

Zamknięcie spółdzielni dla interesantów nastąpiło w poniedziałek 16 marca o 13.00. Kontakt z administracją Spółdzielni Mieszkaniowej w Mogilnie będzie możliwy za pomocą poczty tradycyjnej (ul. Hallera 31, 88-300 Mogilno), drogą telefoniczną w godzinach pracy spółdzielni pod numerami tel. 52-315-13-14 oraz 52-315-24-76, a także pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Damian Stawski, 16 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.