Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
fot. Joanna Świetnicka

Wypłata świadczeń wychowawczych (500+) wypłacanych gotówką odbędzie się terminowo, jednak w miesiącu marcu wyjątkowo za pośrednictwem kasy Banku Spółdzielczego w Dąbrowie.

Budynek Urzędu Gminy w Dąbrowie w czasie stanu zagrożenia epidemicznego związanego z wystąpieniem koronawirusa w Polsce, tj. od wtorku 17 marca będzie zamknięty dla mieszkańców i interesantów, aż do odwołania.

Jak informuje wójt Marcin Barczykowski, pracownicy Urzędu będą wykonywali swoją pracę bez zmian, a kontakt z nimi będzie możliwy za pośrednictwem: poczty tradycyjnej, drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez elektroniczną skrzynkę podawczą ePuap.

W związku z tym, że główne wejście do dąbrowieckiego urzędu będzie zamknięte - pisma w formie papierowej mieszkańcy mogą dostarczyć bezpośrednio do urzędu wrzucając je do pojemnika znajdującego się w przedsionku wejścia do urzędu (za pierwszymi drzwiami).

W uzasadnionych przypadkach, kiedy obecność danego mieszkańca będzie konieczna w celu załatwienia sprawy należy skontaktuj się najpierw telefonicznie z pracownikami urzędu. Sekretariat Urzędu Gminy w Dąbrowie, tel. (52)-315-32-15/16, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakty do poszczególnych referatów w Urzędzie Gminy w Dąbrowie: http://bip.ug-dabrowa.pl/?c=593

Ponadto z uwagi na realne zagrożenie zakażeniem koronawirusem, nie odbędą się odczyty wody w miejscowościach: Mokre, Słaboszewko i Dąbrowa. Mieszkańcy tych miejscowości proszeni są o zgłaszanie stanów liczników telefonicznie pod nr tel. (52)-315-32-15 wew. 30, gdzie udzielona im zostanie również informacja o wysokości faktury za wodę i ścieki.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrowie informuje, że wypłata świadczeń wychowawczych (500+) wypacanych gotówką odbędzie się terminowo, jednak w miesiącu marcu wyjątkowo za pośrednictwem kasy Banku Spółdzielczego w Dąbrowie.

Joanna Świetnicka, 17 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.