Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wójt Jacek Misztal podpisał zarządzenie dotyczące ograniczeń związanych z koronawirusem fot. Roman Wolek

Ograniczenia dotyczą UG, USC i GOPS

Zarządzeniem wójta Jacka Misztala od 16 marca do odwołania ograniczony został dostęp do pomieszczeń Urzędy Gminy w Orchowie dla interesantów z powodu rosnącego zagrożenia koronawirusem. Wszelkie podania, wnioski, zapytania należy składać telefonicznie, za pośrednictwem poczty elektronicznej, poczty tradycyjnej bądź poprzez system ePUAP. Wizyty osobiste w siedzibie Urzędu powinny być składane jedynie w przypadkach niecierpiących zwłoki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Urząd Stanu Cywilnego będzie przyjmował interesantów jedynie w sytuacjach, kiedy kontakt osobisty jest nieodzowny jak: rejestracja urodzeń, małżeństw i zgonów. Kasa w Urzędzie Gminy będzie nieczynna.
Zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia o wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemiologicznego, od 16 marca do odwołania kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Orchowie odbywać się będzie tylko i wyłącznie telefonicznie pod nr telefonu 63-268-40-10, za pomocą skrzynki e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i skrzynki ePUAP - /GOPS-Orchowo/SkrytkaESP.

Roman Wolek, 17 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.