Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Mogileński ratusz   fot. Marek Holak

Od dzisiaj ratusz i jego agendy w Mogilnie pracują przez 6 godzin, od 7.30 do 13.30.

URZĄD MIEJSKI W MOGILNIE

Od dzisiaj 18 marca ratusz pracuje od 7.30 do 13.30. Budynek Urzędu Miejskiego w Mogilnie zamknięty jest  dla mieszkańców. Kontakt z pracownikami urzędu możliwy jest za pośrednictwem:

- poczty tradycyjnej na adres: Urząd Miejski w Mogilnie, ul. Narutowicza 1, 88-300 Mogilno;

- drogą telefoniczną pod nr tel. centrala 52 318-55-00 lub do właściwych wydziałów dostępnych w BIP gminy Mogilno;

- drogą mailową do właściwych wydziałów dostępnych w BIP gminy Mogilno;

- elektronicznej skrzynki podawczej na platformie ePUAP : /6hqigm8491/skrytka

Pisma w formie papierowej mieszkańcy mogą dostarczyć bezpośrednio do urzędu, wrzucając je przez otwór znajdujący się w drzwiach głównych do ratusza od strony ul. Narutowicza.

W uzasadnionych przypadkach, kiedy obecność mieszkańca jest konieczna w urzędzie celem załatwienia konkretnej sprawy istnieje taka możliwość, po uprzednim telefonicznym lub mailowym umówieniu się na konkretną godzinę z pracownikiem urzędu.

ZESPÓŁ OBSŁUGI SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI

Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli w Mogilnie pracuje w godz. od 7.30 do 13.30. Obsługa interesantów odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej i telefonicznej. Wszystkie sprawy należy kierować na numer telefonu 52 315-27-69 oraz maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MOGILEŃSKIE DOMY

Zakład budżetowy Mogileńskie Domy w Mogilnie pracuje od 7.00 do 13.30. Wszelkie usterki można zgłaszać telefonicznie pod numerem telefonu 52 315-24-98 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Korespondencję wrzucać można do skrzynki postawionej przed budynkiem. Nie ma kontaktu z mieszkańcami.

MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Miejska Biblioteka Publiczna w Mogilnie od 12 do 31 marca jest nieczynna.Terminy zwrotu książek będą przedłużone do końca marca. Opłaty za niezwrócenie woluminy nie będą naliczone. Pracownicy pracują od 7.30 do 13.30. Kontakt dla czytelników pod numerami tel. 52 315-25-94 lub 510 814 965 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MOGILEŃSKI DOM KULTURY

Mogileński Dom Kultury w Mogilnie i kino Wawrzyn obecnie są nieczynne. Codziennie są pełnione dyżury pracownicze od 7.30 do 15.30 pod numerem telefonu 52 315-24-80 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

MUZEUM W CHABSKU

Muzeum Ziemi Mogileńskiej z/s Chabsko pozostaje nieczynne. Dyżury pracowników pełnione są w godzinach od 8.00 do 14.00 pod numerem telefonu 505 126 630 oraz mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Możliwość kontaktu z dyrektorem MDK i muzeum pod numerem tel. 500 149 312.

MPGK MOGILNO

Mogileńskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej prowadzi swoją działalność normalnie, w tym także odbiór odpadów komunalnych zgodnie z harmonogramem.

Wstrzymano jednak przyjmowanie interesantów do odwołania. Wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie w godzinach pracy spółki, mailowo oraz za pomocą tradycyjnej poczty. Przy wejściu do budynku przy ul. W.Witosa 6 umieszczona została również skrzynka podawcza dla osób, które chcą dostarczyć wnioski, pisma lub inną korespondencję. Szczegółowe informacje podane są na stronie internetowej spółki.

MOGILNO SPORT

Mogilno Sport informuje, iż wszystkie obiekty (m.in. hala, pływalnia, orliki, lodowisko) pozostają zamknięte z wyłączeniem, bieżni która jest otwarta. Praca odbywa się w godzinach od 8.00 do 14.00. Od 23 marca będa prowadzone dyżury w godz. od 8.00 do 14.00 tylko w poszczególnych działach i obiektach. Dane do kontaktu dostępne na stronie internetowej Mogilno Sport.

MGOPS MOGILNO

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej czynny jest od 7.30 do 13.30. Dla klientów przy drzwiach znajduje się skrzynka podawcza na dokumenty. Tel. 52 315-93-15, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marek Holak, 18 III 2020

 

 

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.