Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. Tygodnik Podhalański

W środę (18 marca) o 12.00 odbyła się transmisja on-line z uroczystości ogłoszenia zwycięzców tegorocznego konkursu SGL Local Press 2019. Dwaj nasi dziennikarze znaleźli się w gronie najlepszych.

Redakcje z całej Polski wysyłały na konkurs teksty, zdjęcia, filmy i adresy stron internetowych, które uznawały za swoje najlepsze materiały 2019 roku. Także z Pałuk przekazaliśmy takie publikacje i jak się okazało dwie z nich zyskały uznanie jury konkursowego. Nominowani do głównej nagrody byli nasi dziennikarze: Remigiusz Konieczka (Pałuki) za materiał video pt. Pomogli zwierzęciu i człowiekowi oraz Damian Stawski (Pałuki i Ziemia Mogileńska) w kategorii dziennikarstwo śledcze i interwencyjne za cykl tekstów o podejrzanych kursach w Zespole Szkół w Bielicach.
Wyniki zostały przedstawione w środę (18 marca) w samo południe podczas transmisji on-line, która prowadzona była sprzed siedziby Tygodnika Podhalańskiego. Uroczysta gala Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press 2019 miała odbyć się na Zamku Królewskim w Warszawie, jednak ze względu na zagrożenie koronawirusem plany te zmieniono.

(mr), 18 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.