Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy uprzejmie prosi klientów urzędów skarbowych województwa kujawsko-pomorskiego, w tym mogileńskiego (na zdjęciu) o rozważenie możliwości ograniczenia w najbliższych dniach kontaktów bezpośrednich fot. Joanna Świetnicka

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie zachęcają mieszkańców do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu.

W związku z istniejącym zagrożeniem zakażenia koronawirusem, naczelnik Urzędu Skarbowego w Mogilnie Elżbieta Cerkaska podjęła decyzję o czasowym ograniczeniu dostępu do mogileńskiej skarbówki. Ograniczenie dostępu potrwa do 27 marca.
W związku z tym pracownicy Urzędu Skarbowego w Mogilnie zachęcają mieszkańców do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu.
- Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do korzystania z e-usług oraz kontaktu poprzez e-PUAP i infolinie. Twój e-PIT i e-Deklaracje dostępne na podatki.gov.pl pozwalają na rozliczanie podatków bez wizyty w urzędzie skarbowym - informuje pani naczelnik.
Podatki można rozliczyć na 2 sposoby: on-line poprzez Twój e-PIT, e-Deklaracje, e-PUAP oraz w urzędzie - poprzez wrzucenie deklaracji, pism, innych dokumentów do wystawionych urn. W tym przypadku bez potwierdzenia wpływu do urzędu.
Kontakt telefoniczny do Urzędu Skarbowego w Mogilnie:
- PIT, tel. 52-568-27-17
- VAT, tel. 52-568-27-24
- CIT, tel. 52-568-27-01
- Podatek akcyzowy, tel. 52-568-27-42
- Spadki/darowizny, tel. 52-568-27-03
- Rejestracja podatków, tel. 52-568-27-05
- Egzekucja administracyjna, tel. 52-568-27-08
- Rachunkowość podatkowa i komórka wierzycielska, tel. 52-568-27-29.
Adres e-mail mogileńskiej skarbówki: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Informacje podatkowe oraz usługa Twój e-PIT można znaleźć na www.podatki.gov.pl.
- Dzięki ograniczeniu bezpośrednich kontaktów zmniejszymy zagrożenia związane z potencjalnym rozprzestrzenianiem się koronawirusa, co powinno stanowić nasz wspólny priorytet - podkreśla Andrzej Pasek, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Bydgoszczy.
W razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących wypełnienia zeznania rocznego, pod nr tel. (52)-585-61-31, uruchomiona została także wojewódzka infolinia PIT.
Krajowa Informacja Skarbowa: +48 22 330 03 30 (z telefonów komórkowych i z zagranicy) oraz 801 055 055 (z telefonów stacjonarnych)

Joanna Świetnicka, 19 III 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.