Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Odkażanie ulic miasta Trzemeszna kosztowało 9.433 zł fot. Roman Wolek

Burmistrz Krzysztof Dereziński zastanawia się nad przeprowadzeniem akcji ponownego odkażania ulic Trzemeszna.

Znane są już koszty odkażania ulic Trzemeszna, które prowadzone było przez 4 dni na końcu kwietnia. Dezynfekcja metodą natryskową prowadzona była w godzinach nocnych m.in. na ulicach i placach w centrum miasta, placu przed bazyliką, targowisku miejskim, ulicach osiedla Sportowego oraz tzw. osiedla Manhattan, okolicach cmentarza i miejsc użyteczności publicznej. Specjalnym preparatem dezynfektol B pryskane były przede wszystkim chodniki, ławki, schody, poręcze. Preparat, który był stosowany, posiada zaświadczenie o silnych właściwościach wirusobójczych wobec koronawirusa. Opryski wykonała trzemeszeńska firma Dom-Pat.

Wykorzystano łącznie 1.130 litrów preparatu. Całkowity koszt przeprowadzonego odkażania to 9.433 zł. O przeprowadzeniu dezynfekcji zadecydował burmistrz Krzysztof Dereziński w ramach uprawnień zarządzania kryzysowego. Burmistrz rozpatruje możliwość ponownego odkażania ulic miejskich.

Roman Wolek, 6 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.