Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Wyślij zdjęcie dziecka
Wizytę w GOPS w Orchowie trzeba uprzednio umówić telefonicznie fot. Roman Wolek

Wznowiona została bezpośrednia obsługa klienta w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Orchowie.

Taka możliwość wprowadzona została od 5 maja. Zachowane jednak zostały liczne ograniczenia w związku z panującą obecnie sytuacją epidemiczną. W przypadku konieczności osobistego załatwienia sprawy, bezpośrednia obsługa interesantów odbywa się po uprzednim telefonicznym umówieniu terminu spotkania. Interesant po przybyciu na umówioną wizytę powinien zasygnalizować swoją obecność dzwonkiem umieszczonym w budynku GOPS przy biurze podawczym.
Obsługa klienta działała na zasadzie biura podawczego. Wnioski klientów o świadczenia będą więc weryfikowane tylko pod kątem poprawności danych wpisanych w formularzach. Dokumenty, które trzeba dostarczyć np. na wezwanie wystarczy pozostawić w skrzynce pocztowej zlokalizowanej przy wejściu do budynku.
Interesant GOPS po wejściu do budynku, a przed załatwieniem sprawy zobowiązany jest zdezynfekować dłonie oraz mieć zasłonięte usta i nos. Stanowisko z płynem dezynfekcyjnym znajduje się w korytarzu przy wejściu do budynku.
W obiekcie jednocześnie może być obsługiwany tylko jeden klient. Pozostałe osoby powinny poczekać na zewnątrz budynku na swoją kolej. Obsługa klientów odbywa się także telefonicznie pod numerem: 63-268-40-10.

Roman Wolek, 6 VI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.