Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Oferujemy usługi maszynami budowlanymi
Ustalono termin bierzmowania w trzemeszeńskiej bazylice   fot. Roman Wolek

Przystępujący do sakramentu w parafii w Trzemesznie będą musieli mieć pisemną zgodę rodziców.

Ustalono termin udzielenia sakramentu bierzmowania w parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Trzemesznie. Sakrament ten udzielony będzie 3 czerwca w trzemeszeńskiej bazylice w trzech małych grupach. Na uroczystości, oprócz kandydata do bierzmowania będzie mógł być obecny jedynie świadek. Osoby przystępujące do bierzmowania będą musiały przedstawią pisemną zgodę rodziców lub prawnych opiekunów na przyjęcie tego sakramentu w panujących obecnie warunkach epidemii.

Osoby, które odbędą przygotowanie, ale z powodu kwarantanny, czy też z powodu obaw własnych lub rodziców nie zdecydują się na przystąpienie do bierzmowania w tym terminie, otrzymają zaświadczenie o przygotowaniu i będą mogły przyjąć bierzmowanie w innej parafii po ustaniu epidemii.

Roman Wolek, 16 V 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.