Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Uczestnicy warsztatów matematycznych tworzyli geometryczne bryły fot. Paweł Lachowicz

Stowarzyszenie Ecce Homo w Strzelnie wraz ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Sąsiedzi wokół Szlaku Piastowskiego realizuje projekty grantowe - Klubów Seniora i Klubów Młodzieżowych.

Jeden z projektów Wspomnienia aktywnych seniorów 60+ przeznaczony jest dla osób powyżej 60 roku życia z terenu gminy Strzelno, Młynów/Młynic i Mogilno. W ramach projektów odbywają się zajęcia muzykoterapii, intelektualne Rusz głową, rękodzieła, zajęcia Nasza historia, Odlotowi seniorzy, aerobic i zajęcia kulinarne. Zajęcia odbywają się w strzeleńskim Domu Kultury. 22 lipca odbyły się warsztaty rękodzielnicze. Chętne seniorki pod kierunkiem Małgorzaty Osowicz uczyły się wyszywania serwetek haftem krzyżykowym.

Jednocześnie realizowane są projekty podniesienia aktywności społecznej dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Strzelno skierowane są dla osób od 7 do 17 lat i będą realizowane na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Dałkowskiego, Szkole Podstawowej im. A.A. Michelsona i w szkole w Markowicach. Dzieci w czasie wakacji znajdują się pod opieką nauczycieli tych szkół oraz terapeutów. Projekt skierowany jest do 60 dzieci z terenu gminy Strzelno. 22 lipca w ZSP w Strzelnie odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektów Bystrzaki artystyczno-przyrodnicze i Przyrodniczo-muzyczni programiści obejmujące zajęcia artystyczne, ekologiczno-przyrodnicze, programowanie, hipoterapię, zajęcia teatralno-muzyczne i matematyczne. Zajęcia artystyczne prowadziła Ewa Mohylowska-Schellner, a zajęcia matematyczne Bogumiła Nadzieja-Wijaszka.

Więcej zdjęć w naszej galerii.

Paweł Lachowicz, 23 VII 2020

 

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.