Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Każdy chętny mógł stanąć do fotografii z Kubusiem Puchatkiem   fot. Paweł Lachowicz

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Jeziorach Wielkich zorganizował dla dzieci z terenu gminy w wieku 6-14 lat wakacyjną olimpiadę rekreacyjno-sportową.

Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych: 6-8 lat, 9-11 lat i 12-14 lat. Zawodnicy rywalizowali w 4 konkurencjach, które każdy wykonywał osobno. Był to bieg z przeszkodami, rzut piłką lekarską na odległość, rzut beretem na odległość oraz konkurencja gorące kamienie. Olimpiada odbywała się w różnych terminach w: Jeziorach Wielkich, Nożyczynie, Krzywym Kolanie, Dobsku, Berlinku, Siedlimowie, Rzeszynie, Wójcinie, Budach, Kościeszkach i Kożuszkowie. Rozgrywki sędziował instruktor GOKiR Patryk Gospodarczyk.

Podsumowanie wyników odbyło się 28 sierpnia na boisku sportowym w Jeziorach Wielkich. Dla 10 najlepszych uczestników z całej gminy, którzy łącznie za wszystkie konkurencje zdobyli największą ilość punktów przyznane zostały nagrody, medale i dyplomy. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek, które wręczał dyrektor GOKiR Krzysztof Zwoliński. Na wszystkich przybyłych czekały też dodatkowe atrakcje w postaci dmuchanego placu zabaw, wspólne gry i zabawy sportowe, zabawy z dużym pluszowym Kubusiem Puchatkiem oraz pieczenie kiełbasek przy ognisku.

Wyniki olimpiady opublikujemy w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej w czwartek, 3 września.

Więcej zdjęć w naszej galerii oraz film w zakładce Filmy.

Paweł Lachowicz, 29 VIII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.