Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

fot. profil fb Hotelu Pietrak w Trzemesznie

Zbiegł z hotelu Pietrak w Trzemesznie. Ostatni raz widziany był w poniedziałek w okolicach ul. Kalinowej.

Rano w niedzielę 6 września zaginął paw z hotelu Pietrak w Trzemesznie. Barwny ptak przeważnie przebywał w ogródku przy hotelu. Niespodziewanie jednak przeskoczył przez płot i zaginął. Był później widziany w pobliży bloków na ul. Mieszka I. Pracownicy hotelu dotarli w to miejsce, jednak ptaka już nie odnaleźli.

Ostatni raz paw widziany był 7 września w okolicach ul. Kalinowej. Ponownie pracownicy Pietraka starali się go tam odszukać, ale długie poszukiwania zakończyły się fiaskiem. Znaleziono tylko jedno pióro. Nie potwierdziły się także informacje, że zaginiony ptak znaleziony został w Poznaniu.

Obsługa hotelu w razie zauważenia zaginionego pawia prosi o pilny kontakt pod numerem telefonu 61-415-44-00. Zbiegły ptak jest samcem, ale po sezonie godowym zgubił już swoje barwne, długie pióra, dlatego może być mniej widoczny.

Roman Wolek, 9 IX 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.