Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Od 12 października GOPS w Orchowie można będzie odwiedzić tylko w pilnym przypadku, po uprzednim umówieniu się fot. Roman Wolek

Preferowany jest kontakt telefoniczny, mailowy i pocztowy.

Od poniedziałku, 12 października ograniczona zostanie bezpośrednia obsługa interesantów w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Orchowie. Jest to spowodowane trwającym stanem epidemii oraz znacznym wzrostem zachorowań.
Od 12 października załatwianie pilnych spraw w GOPS w Orchowie odbywać się będzie wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu się z pracownikiem. Tylko w sprawach pilnych, interesanci zakwalifikowani do obsługi bezpośredniej zostaną umówieni na uzgodniony dzień i godzinę, nie wcześniej niż w kolejnym dniu roboczym. Wnioski i dokumenty do orchowskiego GOPS należy kierować: drogą pocztową na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Orchowie, ul. Kościuszki 6, 62-436 Orchowo, telefonicznie na numer 63/ 26 84 010, za pomocą poczty elektronicznej: główny e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP lub poprzez umieszczenie w skrzynce pocztowej przy wejściu do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Orchowie.

Roman Wolek, 9 X 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.