Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Ryby wpuszczono do Jeziora Mogileńskiego wykorzystując specjany rękaw łączący zbiornik z jeziorem fot. Justyna Kulpińska

26 listopada odbyła się akcja jesiennego zarybienia Jeziora Mogileńskiego.

Jezioro zasiliło 450 kg lina, 250 kg karpia oraz 50 kg sandacza, które dotarły do Mogilna specjalistycznym transportem w zbiornikach natlenianych z OPZW, dzięki pracownikom działu gospodarki rybackiej i ochrony wód - Sławomirowi Górko i Henrykowi Radke. Nadzór prowadził przedstawiciel Skarbu Państwa Wody Polskie Nadzór Wodny w Mogilnie specjalista Kamil Orlikowski. Nadzór z koła PZW sprawowali prezes Przemysław Stranz i gospodarz koła Grzegorz Ciężki. W jesiennym zarybieniu uczestniczył też Mateusz Lisiecki - pracownik gminy Mogilno i jednocześnie Przewodniczący Rady Fundacji Powiatu Mogileńskiego.
Więcej zdjęć w naszej galerii.

Justyna Kulpińska, 27 XI 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.