Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Harcerze z Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach przekazują świąteczny płomień dla redakcji Pałuk   fot. Damian Stawski

Świąteczny płomień i życzenia od harcerzy trafiły do wielu instytucji na terenie gminy Mogilno. 

18 grudnia harcerze z 12. Drużyny Harcerskiej Nieprzetartego Szlaku im Jana Kausa z Zespołu Placówek Specjalnych w Szerzawach zanieśli Światełko Betlejemskie i życzenia świąteczne do wielu instytucji na terenie gminy Mogilno. Zuzia Zielińska i Albert Zieliński z opiekunami Bogumiłą Głowacką i Markiem Modrzejewskim odwiedzili między innymi: parafię w Niestronnie, Przedszkole nr 1 w Mogilnie, Szkołę Podstawową nr 3 w Mogilnie, parafię św. Faustyny w Mogilnie, Szpital Powiatowy, Sanepid, Państwową Straż Pożarną i redakcję tygodnika Pałuki i Ziemia Mogileńska.

Szerzej o akcji harcerzy z Hufca ZHP w Mogilnie w papierowym wydaniu Pałuk i Ziemi Mogileńskiej, w środę 23 grudnia.

Marek Holak, 19 XII 2020

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.