Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Magdalena Maj i Artur Medyński   fot. Roman Wolek

Emisja programu w TTV z udziałem Magdaleny Maj i Artura Medyńskiego nastąpi 1 stycznia o 16.00 w TTV.

W piątek 1 stycznia o 16.00 w programie stacji TTV "Damy i wieśniaczki" można będzie zobaczyć dwoje mieszkańców Kruchowa (gm. Trzemeszno). Magdalena Maj wraz ze swoim partnerem Arturem Medyńskim wzięli udział w nagraniach do tego programu już ponad rok temu. "Damy i wieśniaczki" to program, w którym dwie główne bohaterki, mieszkające w bardzo różnych środowiskach, zamieniają się rolami. Program cieszy się dużą popularnością widzów.

32-letnia Magdalena Maj czasami pomaga swojemu partnerowi, który zajmuje się zbieraniem złomu. Obydwoje mieszkają w jednym z bloków w Kruchowie. Główna bohaterka programu przyznaje, że zgłaszając się do programu wcale nie chodziło jej o przygodę, czy sławę, lecz o to by zarobić dodatkowe pieniądze. O naborze do programu dowiedziała się pod koniec 2019 roku z facebooka. Po odpowiedzeniu na zgłoszenie przedstawicielka programu oddzwoniła, a już kilka dni później ekipa telewizyjna przyjechała do Kruchowa. Magdalena Maj zakwalifikowała się do programu. Po około tygodniu cała prawie 10-osobowa ekipa telewizyjna przyjechała do Kruchowa razem z panią mającą grać w tym programie damę. Przez kilka dni kręcili różne ujęcia z udziałem partnera przyszłej wieśniaczki, w mieszkaniu, przed garażem, przy śmietnikach oraz w jednym z gospodarstw. Interesowali się na przykład tym, jak Artur Medyński rozbiera złom i ile można na tym zarobić.

Magdalena Maj przez 2,5 dnia była w okolicach Warszawy, gdzie kręcono kolejne sceny. Początkowo emisja programu z udziałem mieszkańców Kruchowa planowana była na początku wiosny bieżącego roku. Przesunęła się jednak w czasie dopiero na Nowy Rok.

Roman Wolek, 1 I 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.