Testimonials

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.
Sandro Rosell
FC Barcelona President

Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcesz wysłać wiadomość do redakcji? Napisz na nasz adres e-mail

Spichlerz Romana
Tylko do końca kwietnia możemy zdecydować komu przekażemy swój 1% podatku fot. Justyna Kulpińska

Kujawsko-pomorski Urząd Marszałkowski w Toruniu od 11 lat kontynuuje kampanię pod hasłem "1% dla naszego regionu". W 2020 roku mieszkańcy województwa przekazali w ten sposób 38,5 mln złotych.

Urząd Marszałkowski zachęca do wspierania lokalnych organizacji pożytku publicznego. W powiecie mogileńskim na wsparcie czekają:

- OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W JEZIORACH WIELKICH (nr KRS 0000083239)

- STOWARZYSZENIE "MŁODE DĘBY" SŁABOSZEWKO (nr KRS 0000261225)

- STOWARZYSZENIE "POMOCNA DŁOŃ" W STRZELNIE (nr KRS 0000384557).

Czas na rozliczenie podatku i możliwość przekazania 1% jednej z organizacji mija wraz z końcem kwietnia. - Wskazanie w rocznym zeznaniu podatkowym organizacji, której chcemy przekazać jeden procent podatku nic nas nie kosztuje, jest za to ważnym wsparciem dla pozarządówek, dla których liczy się każda złotówka. Szczególnie zachęcam do wspierania organizacji działających w naszym regionie - zachęca marszałek Piotr Całbecki.

Inni uprawnieni do otrzymania 1% podatku.

Justyna Kulpińska, 7 IV 2021

W związku z nowelizacją ustawy Prawo telekomunikacyjne informujemy o korzystaniu przez stronę palukimogilno.pl z plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich używanie.